RSS

Trumpai tariant

16 Bal

 

Pašto ženklą papuoš Džono Lenono portretas

Šiais metais Amerikos Pašto tarnyba išleis Music Icon serijos pašto ženklą su Džono Lenono atvaizdu. Ten pat bus pavaizduotas taikos simbolis ir užrašas „USA Forever“.

Anksčiau Music Icon herojais tapo Džimis Hendriksas, Elvis Preslis, Džonis Kešas ir daugelis kitų. Beje, 1999 metais Amerikoje jau buvo išleistas pašto ženklas su Bitlais – ir tai buvo smūgis miegantiems anglams, kurie ženklą su Liverpulio ketveriuke išleido tik 2007-siais.

Eltonas Džonas baigia koncertinę veiklą

Britų žiniasklaida pranešė, kad Eltonas į varginančias gastroles daugiau nevyks. Tačiau pats Eltonas anonsavo atsisveikinimo turą. Jis yra vienas iš geidžiamiausių koncertinių asų. Pernai gastroliuodamas Pietų Amerikoje Eltonas pasigavo infekciją ir turėjo atšaukti devynis šou  Šiaures Amerikoje. Kaip 70-mečiui, surengtų pernai koncertų skaičius yra įspūdingas – 87 – puikus šou! Ir dar spėjo nusifilmuoti „Kingsman: The Golden Circle“ juostoje.

Nepublikuotos The Beatles fotografijos bus parduotos aukcione

1964 metais fotografas Maikas Mitčelas, kuriam tada buvo tik 18 metų, lydėjo Bitlus jų gastrolių metu Amerikoje. Jie buvo paveiksluojami koncertuose, spaudos konferencijose ir scenose Baltimorėje bei Vašingtone. Fotografuojama buvo prie natūralaus apšvietimo, nes jaunam Maikui buvo per  brangu pirkti blykstę. Viso buvo padaryta virš 400 nuotraukų . Buvo prognozuojama, kad už juosteles bus sumokėta apie 250 svarų sterlingų, o parduotos buvo už 253,2 tūkstančius svarų. Neblogas „dasidūrimas“ prie pensijos.

Sero Polo anūkas pastebėtas su aktorės Riz Vizerspun dukra

Porelė pastebėta Londono Mayfair rajone. Arturas Donaldas Makartnis ir Ava Filipp po pasivaikščiojimo buvo paparacių „palydėti“ į populiarų garsenybių centrą Sketch. Kas vyko po to, paparaciams nepavyko sužinoti.

Seras Polas pastebėtas visuomeniniame transporte

Polas Makartnis buvo patogiai įsitaisęs antros klasės traukinio vagone, išvykstančiame iš Čering-Kross stoties. Žmogus, kurio turtas įvertintas 780 milijonų svariukų, gali sau leisti važinėtis antros klasės vagone. Kartu su paprastais londoniečiais ir jų dviračiais. Vienas iš keleivių negalėjo patikėti tuo, ką matė: “Jis kalbėjo telefonu ir pasakė: „Aš ką tik įsėdau į traukinį. Aš dabar esu jame“. Aš pasižiūrėjau į jį ir supratau, kad tai Polas Makartnis“, papasakojo 27-metis Olis Vonas. Jo žodžiais tariant, seras Polas ramiai skaitė laikraštį. Kaip sakė sero Polo atstovas spaudai, Makartnis dažnai keliauja visuomeniniu transportu. Žinoma, kartais reikia išeiti į tautą. O Polas jau yra tai daręs. Kai buvo jaunas ir dar nebuvo seras.

 

Ringo Staras pabuvojo Bekingemo rūmuose

Pagaliau ir Ringo susilaukė savo šlovės akimirkos: jis gavo ilgai lauktą riterio vardą. Tai buvo antras Ringo apsilankymas rūmuose – daugiau kaip prieš 50 metų jis kartų su Džonu, Polu ir Džordžu turėjo progą, parūkius žolės rūmų tualete, priimti Britų imperijos ordinus. „Man šis apdovanojimas daug reiškia. Tai pripažinimas to, ką mes padarėm. Man buvo malonu priimti šį apdovanojimą. Aš šį medalį nešiosiu per pusryčius“. Ar pavyko jam užtraukti dūmą, spauda nepraneša. Visgi vienam rūkyti „skrutkę“ yra neįdomu.

Minske į ligoninę pateko Džo Linas Terneris

66-ių eks-Deep Purple ir Rainbow vokalistas Džo Linas Terneris (tikras vardas Džozefas Arturas Markas Linkvito) buvo hospitalizuotas Minsko ligoninėje. Diagnozė – miokardo infarktas. Baltarusijos sveikatos apsaugos ministerija paskelbė pranešimą, kuriuo sakoma, kad Džo Linas Terneris pristatytas į greitosios pagalbos ligoninę, dainininko sveikatos būklė įvertinama kaip stabili. Garsus rokeris Minske lankėsi kartu su žmona, juriste Maja Kozyreva. Pora gyvena Baltarusijoje nuo 2012 metų. Būtų visai netoli nuvažiuoti autografo.

 
Parašykite komentarą

Publikavo 16 balandžio, 2018 trumpai tariant

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: