RSS

Mėnesio albumas

04 Bal

 

Paice Ashton Lord: Malice In Wonderland

 

Naujos grupės idėja atėjo į galvą Džonui Lordui ir Janui Peisui, kurie po Deep Purple iširimo 1976-aisiais (kai Ričis Blekmoras paliko grupę ir surinko komandą Rainbow), suprato, kad jiems kartu puikiai sekasi dirbti (per aštuonis metus grojimo vienoje geriausių pasaulyje grupių jie to nesuprato?). Į kompaniją pasikvietė Tonį Eštoną – vokalistą ir klavišininką, kuris dirbo su grupėmis Family ir Ashton, Gardner & Dyke. Gitaristo vietą užėmė Bernis Marsdenas. „Aš vos spėjau į šį traukinį“,- pasakojo Bernis. „Kartą buvau  Rainbow koncerte Hamersmite ir jų būgnininkas Kozi Pauelas man pasakė, kad Lordas renka naują grupę. Aš net skelbimo žurnale nepastebėjau. Kozi paėmė mane už rankelės ir atvedė pas Džoną. Tai buvo mano geriausias žingsnis, kurį aš kada nors padariau“. Vėliau prie naujos komandos prisijungė bosistas Polas Martinesas, grupė pūtikų ir bek-vokalistės. Vienu metu scenoje būdavo iki 11 žmonių ir nebuvo panašu, jog šis darinys gros roką a la Deep Purple. Po kurio laiko grupė išvažiavo į Miuncheną plokštelės įrašymui.

Pasirodžius albumui tapo neaišku, į kokią publiką orientuota PAL muzika. Bet tikrai ne hard roko mėgėjams. Tuo labiau ir ne DP fanams, kurie su nekantrumu laukė, „kas ce bus“…  Muzika labiau priminė amerikietišką „meinstrymą“, o kai pasijungdavo pūtikų sekcija, visa tai labai priminė grupę Chicago ar Blood Sweat & Tears, tik labiau „funky“.  Deep Purple fanai tikėjosi išgirsti ką nors kietesnio, o funky stiliaus mėgėjams Deep Purple pavadinimas nieko nesakė. Diskas patyrė komercinį fiasko. Nepaisant to, kad per koncertus Britanijoje buvo anšlagas, projektas Paice Ashton Lord, deja, buvo negyvybingas. Norėdami padėti Eštonui, kuriam vokalisto vaidmuo buvo per sunkus, Peisas ir Lordas bandė pasikviesti naująją roko žvaigžde Deividą Koverdeilą, bet šis jau organizavo savo Whitesnake ir… perviliojo pas save Bernį Marsdeną… Tuo pat metu su Toni Eštonu derybas vedė Uriah Heep. Šioms visoms perturbacijoms tašką padėjo nesėkmingas Tonio „nusileidimas“ nuo scenos koncerto metu – jis susilaužė koją.

78-jų pradžioje firma Paice Ashton Lord paskelbė bankrotą ir trenkė pradėtą darbą prie antro albumo. Po kelių mėnesių Džonas Lordas prisijungė prie Whitesnake, o Peisas jį „pasivijo“ 1979 metais. Ir pasaulį užvaldė Baltoji Gyvatė…bet tai jau kita istorija.

Reklama
 
Parašykite komentarą

Publikavo balandžio 4, 2017 Uncategorized

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: