RSS

Trumpai tariant

11 Kov

Black Sabbath atgrojo atsisveikinimo koncertą savo gimtinėje

16 tūkstančių talpinančioje Genting arenoje heavy metal pionieriai sugrojo paskutinį atsisveikinimo turo „The End“ koncertą. Ar tai išties bus jų paskutinis koncertas, parodys laikas. Nepaisant Ozio Osborno žodžių, jog tai tikrai pabaiga, Aiomis ir Batleris pasiruošę apsvarstyti galimybę įrašyti dar vieną albumą. Tačiau gastrolių daugiau nebus: Tonis Aiomis yra prižiūrimas medikų ir turi dažnai duoti kraują „analizams“, Ozis nors ir sako, kad jau trys metai kaip negeria, kiekvieną dieną darosi širdies kardiogramą. Batleris, kuris visada buvo vegetaras, dabar patapo veganu. „Mes savęs daugiau nežudom, – sako Ozis. – Fiziškai yra labai sunku atlaikyti ilgas gastroles. Neįsivaizduoju, kaip atlaiko tie velniai „Rolling Stones“. Aš tiek metų buvau nevaldomas – šiandien pats nesuprantu, kaip aš sugebėdavau „tūsintis“, prisipumpavęs tiek „Jack Daniel‘s“ ir surijęs krūvą visokio šlamšto“. “Dabar mes turim savo lėktuvus ir geriausius numerius superiniuose viešbučiuose, bet dabar jokių moterų ir jokių narkotikų, – šypsosi Gizeris Batleris. – Nulipi nuo scenos, išgeri puodelį arbatos ir eini miegot.“

Baigiantis koncertiniam turui charakteringu pavadinimu  „The End“, Ozis davė interviu vienam britų leidiniui.

Tu gimei po Antrojo Pasaulinio karo. Ar vis dar domiesi tuo periodu?

Aš gimiau 48-siais. Kaip ir visi anglų vaikai, aš žaisdavau slėptuvėse nuo bombų. Viskas, kas susiję su tuo laikotarpiu, mane labai domina. Hitleris tikrai buvo trenktas, jeigu galvojo, kad valdys pasaulį. Jis bandė užimti Rusiją – tai yra tas pats, kaip įveikti keturias laiko zonas. Net turints 3 milijonus kareivių – tai tikra beprotystė.

Pernai vyko plati diskusija, kad Hitleris turėjo mikropenį?

Turėjo ką?

Mikropenį.

Ot, apie tai neskaičiau. Aš visada galvojau, kad jis buvo gėjus. Tada homoseksualizmas buvo nusikaltimas. Kai jis važiuodavo į savo rezidenciją Berhtesgadene, jo tarnai kaskart tikrindavo patalynę, bet jokių dėmių nerasdavo. Jis tikrai neužsiminėdavo seksu su Ieva Braun.

Juokinga, kad žmonės tuo domisi po 70-ties metų.

Na, jie niekad nepasakys, kad jis turėjo didele varpą. Jie geriau pasakys: „ Kam tu nužudei žmogų, Karlai“ (frazė paimta iš serialo“Walking dead“ – Dinorock). Cha-cha-cha!

Kai kurios grupės, pvz. The Who, važinėja į atsisveikinimo gastroles, o po kelių metų vėl sugrįžta. Black Sabbath ne iš tokių?

Mes tikrai užbaigsim Birmingeme. Mes neatgimsim „gerbiamai publikai prašant“. Mes tiek metų murkdėmės šūde, tai skęsdami, tai išplaukdami, todėl norisi viską pabaigti švariems ir aukšta nata.

Ką galvoji apie Sabbath, prisimindamas senus laikus?

Na, mes buvom smulkmė. Įkūrėm grupe. Pasiekėm sėkmę, o paskui menedžeris pabėgo su mūsų pinigėliais. Mes gi pradėjom karjerą, kad pinigėlius skaičiuotume. Pradėjom ir viskas. Pirmus 10 metų buvo sunku. Paskui man nučiuožė stogas. Pradėjom karą su vagim menedžeriu. Paskui ėmėmės juristų. Galų gale „dubasinomes“ tarpusavyje. Reikėjo nešti muilą.

Tu jau vieną kartą buvai išėjęs į pensiją 90-jų pradžioj, bet vėl grįžai. Kaip čia išėjo?

Žinai, aš vis dar „tūsinuosi“ ir užsiimu autodestrukcija. Nesmarkiai. Bet, skirtingai nei tais smagiais laikais, dabar nuo kai ko atsisakau. Dabar aš nebegeriu ir nesinarkošinu. Bet šiaip, turėdamas 67 metus, vis dar neblogai „uždegu“.

Ką veiksi po atsisveikinimo turo?

Dirbsiu solo. Jeigu sąžiningai – dar apie tai rimtai negalvojau.

 

Reklama
 
Parašykite komentarą

Publikavo kovo 11, 2017 Uncategorized

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: