RSS

Trumpai tariant

24 Vas

Paviešintos iki šiol neskelbtos nuotraukos iš „All You Need Is Love“ įrašų sesijos

1963 metais fotografas Devidas Magnusas buvo pakviestas padirbėti su Bitlais ir gavo puikią progą padaryti daug unikalių grupės nuotraukų. Kai 1967 metais iš EMI Studio1 Bitlai visam pasauliui transliavo savo kvietimą mylėti, Deividas Magnusas plušėjo ir užfiksavo daug puikių momentų. Tos nuotraukose įamžintos akimirkos  viešumoje skelbiamos tik dabar.

2017012518285015

2017012518284475

2017012518283898

2017012518283221

2017012518281611

2017012518281130

2017012518275670

Du buvę Bitlai susitiko studijoje.

2017022109335520

Seras Polas Makartnis ir Ringo Staras pirmą kartą po ilgo laiko susitiko Džo Volšo, buvusio Eagles gitaristo, studijoje, kur įrašinėjamas Ringo albumas. Ringo savo Twiterio paskyroje parašė Polui: „Ačiū tau, kad atėjai ir sugrojai. Puikus grojimas bosu. Myliu tave, seni, peace & love!“. Ringo Staro prodiuseris patvirtino, kad naujas albumas pasirodys 2017 metais.

Filas Kolinzas koncertuoja kartu su sūnum.

Filas Kolinzas grįžta į sceną su serija koncertų, pavadintų „Not Dead Yet“. Visuose  koncertuose dalyvaus jo sūnus Nikolasas. Birželio mėnesį Londono Hyde Park‘e suplanuotas grandioziškas Kolinzo koncertas, po kurio seks gastrolės Europoje. 15- metis būgnininkas Nikolasas Kolinzas, legendinio „Genesis“ drumerio sūnus sakė, jog pirmas koncertas su tėvu sukėlė jam daug teigiamų emocijų. „Aš stengiuosi būti panašus į tėvą, pasiekti jo lygį“,- pasakojo Kolinzas-junior, – tačiau labiausiai mane įtakoja Led Zeppelin būgnininkas Džonas Bonemas“.

2017012922283924

Mokslininkai tikina, kad šunys mėgsta regi ir soft roko stiliaus muziką.

„Šunys, kaip ir žmonės, gali turėti individualius skonius, tačiau regis ir soft rokas labiausiai veikia pozityvius pokyčius šunų elgsenoje“,- tvirtina Glazgo universiteto profesorius Nilas Evansas. „Vėliau mūsų augintiniams mes galėsime sudaryti specialų šunišką „pleilistą“,- patikino SPCA bendrijos atstovė Džili Mendes Fereira. Long Live Bobas Marli, Fleetwood Mac, Kansas ir Steely Dan!

Au-au.

Du legendinių Pink Floyd įkūrėjai anonsavo parodą „Pink Floyd: Their Mortal Remains“.

Buvau jau rašęs apie šią parodą, kuri bus atidaryta Londone, Viktorijos ir Alberto muziejuje gegužės 13-ą. Rodžeris Votersas ir Nikas Meisonas per spaudos konferenciją plačiau papasakojo apie artėjantį įvykį. „Aš buvau parodoje, skirtoje Deividui Boviui šiame muziejuje, ir gavau puikią dozę gerų emocijų. Tačiau man pasirodė, kad mes nepasieksim jos lygio. Pirmiausia, mes neturim tiek kostiumų, kiek jų turėjo deividas“,- juokavo Nikas Meisonas.

Vyriausioji muziejaus kuratorė Viktorija Bruks papasakojo, kad paroda skirta Pink Floyd pirmojo singlo „Arnold Lane“ išleidimo 50-mečiui. Vienas įdomiausių eksponatų – lazda, su kuria mokytojai lupdavo Rodžerį Votersą Kembridžšyro mokykloje. Savaime suprantama, parodoje dalyvaus garsioji Pink Floyd kiaulikė bei personažai iš „The Wall“ albumo ir filmo.

Grupės „enfant terrible“ Rodžeris Votersas sakė, kad daugelis nekreipia dėmesio į politinį grupės kūrinių aspektą: „Mes dažnai rašėm apie politiką, nors dauguma galvoja, kad mūsų dainos apie narkotikus. Pvz., The Wall įgauna įdomų skambėjimą paskutinių pono Trampo pareiškimų apie sienų statymą kontekste. Mūsų albumas buvo apie sienų statymo pavojus. Šio pasaulio galingieji pamiršo apie tai, kad reikia siekti supratimo, atvirumo ir gerumo“.

Nikas Meisonas nukreipdamas kalbą nuo politikos ir sušvelnindamas politinę Rodžerio kalbą, pasakė: “Ak, taip, aš ne per seniausiai girdėjau, kad Trampas pasakė, jog reikia statyti sieną tarp JAV ir Meksikos, o už ją sumokės Pink Floyd“. Atsakydamas į klausimą, kodėl paroda rengiama būtent dabar, Meisonas atsakė paprastai: „Pirma, grupė švęs 50-metį, antra, mes esam tokiam amžiuj, kad ilgai čia nebebūsim“.

Albumas „The Dark Side Of The Moon“ yra sėkmingiausias roko istorijoje diskas – kiekvieną savaitę jo parduodama 10 tūkstančių egzempliorių.

 

Naujienos iš Anapilio.

geoff-nicholls-cropped-671x377

Būdamas 69-ių mirė Black Sabbath klavišininkas Džefas Nikolsas. Apie tai savo Facebook paskyroje paskelbė BS gitaristas Tonis Aiomis. Džefas dalyvavo įrašant albumą „Heaven & Hell“, bet koncerto metu jo beveik nesimatė – jis buvo patrauktas į scenos gilumą. 2004 metais jį pakeitė Riko Veikmano, grupės Yes klavišininko sūnus Adamas Veikmanas.

Sausio 31 dieną mirė vokalistas, multiinstrumentalistas, grupių King Crimson, Roxy Music, UK, Uriah Heep, Asia, Wishbone Ash narys Džonas Vetonas. Jam buvo 67 metai. Vetonas savo karjerą pradėjo Mogul Thrash ir Family grupėse, vėliau prisijungė prie King Crimson, su kuria įrašė 3 albumus. 1975 metais Uriah Heep sudėtyje dirbo įrašant albumus Return To Fantasy ir High & Mighty. Po to sekė labai komerciškai sėkmingi metai su grupe Asia. Vetonas taip pat išleido tris solinius albumus, kurie buvo pakankamai populiarūs.

Britų kompanija išleidžia vinilinius diskus su pelenais.  

794d84b26dee4b2985b6f167802391a8

Apie tai pranešė leidinys „Nerdist“, užduodamas klausimą: kaip jūs norėtumėt, kad jus prisimintų? Kai nustos groti paskutinė jūsų gyvenimo daina? Ar būti palaidotam ir pamirštam, kaip nevykęs solinis albumas; ar būti gražiai „įpakuotam“, kaip platininis diskas; ar tikėtis, kad jūsų klausysis kaip legendinį muzikantą?  Firma Andvinyl kaip bazinį pasiūlymą gali išleisti 30 plokštelių su jūsų pelenais. Įrašo trukmė kaip standartinio vinilinio albumo – 24 minutės. Plokštelėje galima įrašyti pranešimą arba pamėgtą dainą. Disko apipavidalinimas standartinis – bus nurodytas jūsų vardas, pavardė, gimimo ir mirties datos. Įsiamžinimo kaina, sakyčiau, visai prieinama – 3 tūkstančiai angliškų pinigų. Už atskirą pinigėlį bus galima užsisakyti puikų voko apipavidalinimą ir originalią muziką, padidinti įrašo trukmę bei užsisakyti jūsų albumo distribuciją garsiausiose parduotuvėse visame pasaulyje. Analogiška paslauga galioja ir naminiams gyvūnams.

ashes-vinyl-615x343

Teko girdėti, kad eilė dar nedidelė, o biednesnių šalių piliečiams yra daug nuolaidų, tad kiekvienam save gerbiančiam tautiečiui vertėtų pagalvot apie šį puikų šansą įsiamžinti… Kita vertus, šiuo atveju nereiktų sukti galvos, kur tave pakas arba kur padės pelenus. Ir peleninis vinilas visad po ranka, lentynoje, šalia Bitlų, Cepelinų ir Eisidisų.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
 
2 Komentaras

Publikavo vasario 24, 2017 Uncategorized

 

2 atsakymai į “Trumpai tariant

 1. dzilbus

  vasario 24, 2017 at 10:19 pm

  Dėkui, Igo, už info. Viskas glaustai, aiškiai. Gaila J. Wetono. Būna vyrukų, kurie daug prisideda prie legendų imidžo, o patys lyg ir nematomi lieka

   
 2. watas

  vasario 26, 2017 at 7:38 pm

  Dėkui Igo už lavinimą.Kažkada maišiau Led zeppelin su Deep Purple, dabar net gėda.O apskritai aš didžiuojuosiu kad turiu tokį draugą -eruditą.

   

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: