RSS

Trumpai tariant

19 Spa

 

2014093007335956

„Black Sabbath“, senų metalistų, vis dar „headbang‘inančių“ pleiskanas iš praretėjusių „hair‘ų“, visų laikų mylimiausia komanda, kurios muzika, galima sakyti, su motinos pienu į kraują įsiurbta, nutarė rimtai atsisveikinti. Metal Hammer‘iui apie tai pranešė pats tamsos valdovas Ozikas ibn Osbornas. „Mes ruošiames įrašyti dar vieną albumą ir „prasikošti“ su paskutinių turu po pasaulį. Po paskutinio turo koncerto mes aptarinėjom šią idėją, nes mus visą laiką apie tai klausdavo. Mūsų leidybinė firma nori dar vienos plokštelės. Tai būtų mūsų 20-ji plokštelė. Galbūt, pradėsim įrašinėti 2015-ais, viskas priklauso nuo Tonio sveikatos, gal tas prakeiktas chemoterapijos kursas jau baigtas? Dar neturim jokios naujos „fuc‘‘‘ng“ medžiagos. Aš nežinau, kur įrašinėsim, ar Los-Anžele ar Londone,- jei reikes, nuskrisim į mėnulį. Aš sakau Šeron:“Ką toliau daryti?“. O ji man:“ Palauk, duok man viską iššniukštinėti“. Praėjo dvi sąvaitės, aš vėl klausiu, o ji sako, kad reikia dar su kai kuo paderinti. Tada aš pasakiau:“ Šeron, blin, man jau ne 21-neri, jeigu mes užvirsim šią košę, aš noriu ją išvirti iki to laiko, kai man „stuktels“ 70. Laikas ne mūsų pusėje. Ji, aišku, pradėjo kažkam skambinti, paskui pasakė, kad mūsų leiblas nori dar vieno disko…“ Paklaustas, kada „visa ši košė virsis“, Ozis atsakė, kad „tai įvyks ko gero greičiau, nei vėliau“. Tonis Aiomis, kuriam gydytojai diagnozavo vėžį dar prieš įrašant albumą „13“, pridūrė, kad diską reikia įrašinėti „arba dabar, arba niekad“. Tuo pačiu metu Ozis planuoja išleisti solinius CD ir DVD – „Memoirs Of A Madman“.


Polas Makartnis oficialiai pranešė apie albumų „Wings at the Speed of Sound“ ir „Venus and Mars“ perleidimą CD ir vinilinės plokštelės formatais.

2014072918235157Skaitmeninės albumų versijos jau yra iTunes, o standartinės versijos bus remasteruotos, taip pat bus papildomas retų demo-įrašų albumas. Deluxe Edition bus papildytas knyga su reta archyvine medžiaga ir anksčiau nepublikuotom nuotraukom iš sero Polo asmeninių archyvų.

 
Malkolmo Jango šeima patvirtino, kad 61-ių AC/DC gitaristui diagnozuota dimensija. Panaudotą žodį „dementia“ galima traktuoti įvairiai, bet, kiek žinoma, Jangas pamiršta apie pašnekovo egzistavimą, su kuriuo ką tik bendravo, jis visiškai nesiorientuoja realiam laike. Šeimos nariai prašė gerbti privatų muzikanto gyvenimą ir nelįsti su bukais klausimais.

malkolm_yang

Iš pradžių situacija neatrodė taip tragiškai – balandį buvo pranešama, kad Malkolmas nori pailsėti, o AC/DC įrašys naują albumą be jo, tačiau rudenį, kai buvo paskelbta apie naujo albumo „Rock Or Bust“ išleidimą, tapo aišku, kad jis paliko komandą. Apie gitaristo problemų specifiką nebuvo pranešta. Jango sūnėnas Stivis užėmė dėdės vietą įrašant naują albumą, jis važiuos ir į pasaulinį turą vietoj Jango. Albumas pasieks grupės fanus gruodžio 2-ą dieną.


Džo Peri iš Aerosmith papasakojo apie „slaptą“ studijinę sesiją su Polu Makartniu, pristatydamas savo naują knygą „Rocks: My Life In And Out of Aerosmith“. Pasak Džo, jis dirba slaptame projekte kartu su Polu Makartniu, Džoniu Depu ir Elis Kuperiu, o kalba eina apie dainą, kurią seras Polas parašė prieš daug metų ir kuri dar nebuvo publikuota. Dainos pavadinimo jis nepasakė, bet pažymėjo, kad buvo sužavėtas bendru darbu su Makartniu. „Aš buvau studijoje su Elis Kuperiu, Džoniu Depu ir grojau gitara. Mes žiūrėjom viens į kitą, tipo – “Ei, mes čia sėdim su Polu Makartniu!“. Sėdėjom ir žiūrėjom išsižioję viens į kitą“.

2012 iHeartRadio Music Festival - Day 2 - Show

Tuo tarpu speciali kolekcija, skirta pačio įtakingiausio šių laikų muzikanto Polo Makartnio garbei, pasirodė šį šeštadienį, spalio 18 dieną. Kolekcija pavadinta „The Art Of McCartney“ ir joje atsirado 42 geriausi bitlo hitai, perdainuoti kitų atlikėjų, kurių tarpe tokios žvaigždės, kaip Bobas Dilanas, Bilis Džoelis, Rodžeris Doltris, „The Cure“, „Kiss“, „Def Leppard“ ir kiti.

 

Šešios retos „The Beatles“ nuotraukos, padarytos „Abbey Road“ albumo viršeliui, bus pasiūlytos aukcione lapkričio 21 dieną. Nuotraukas darė artimas Džono ir Joko draugas, fotografas Iain Macmillan 1969-ųjų rugpjūčio 8 dieną.

 

Reproduction, © Bloomsbury Auctions

Fotografas turėjo tik kelias minutes, kol polismenas stabdė eismą. Buvo padaryti šeši kadrai, iš kurių vienas ir buvo atrinktas viršeliui. Priedo prie šių nuotraukų bus pasiūlyta dar viena nuotrauka, kuri buvo panaudota albumo reversui, nors Makmilanui ši nuotrauka nepatiko, nes į kadrą pateko mergina mėlyna suknele. Prognozuojama, kad nuotraukų kaina sieks minimum 50-70 tūkstančių svarų. Norintys pasižiūrėti, kas vyksta Abbey Road šiuo momentu, galite stebėti veiksmą per web-kamerą pagal šią nuorodą  http://www.abbeyroad.com/crossing

Džonas Lenonas įėjo į pačių turtingiausių „nabašninkų“ sąrašą. Per metus muzikanto paveldas atnešė 12 milijonų dolerių pelną. Žurnalas Forbes padarė pačių turtingiausių mirusių žvaigždžių sąrašą, kuriame Lenonas užėmė 7 vietą. Pirmoje vietoje yra Maiklas Džeksonas su 140 mln., antroje Elvis Preslis su 55mln., penktoje Bobas Marlėjus – 20mln., aštuntoje Albertas Einšteinas su 11 mln.$ .

20110511171457302

Puiki kaiminystė! Kyla klausimas: iš kur tokios „babkes“? Štai, pavyzdžiui, lapkričio 23 dieną įvyks aukcionas, kurame bus parduodama Lenono gitara Gretsch 6120, su kuria jis sugrojo garsiąją „Paperback Writer“. Džonas padovanojo šią gitarą savo pusbroliui Deividui Berčui 67-jų spalį, kai tas svečiavosi pas jį. Berčas norėjo suburti savo grupę ir jam užteko drąsos paprašyti Džoną, kad jis padovanotų jam vieną iš gitarų, kuria jis nesinaudojo. Kaip pasakoja Berčas, jis buvo išsirinkęs Fender Stratokaster, bet Lenonas pasiūlė Gretsch. Reikia manyti, kad keli centai, pardavus gitarą aukcione, nubyrės į sąskaitą to žmogaus, kuris turi raktelį nuo seifo, kuriame guli Lenono pinigėliai.

 
„Neįtikėtinas David Bowie“ – taip pavadinta pačio paslaptingiausio roko pasaulio atlikėjo retrospektyvinė paroda.

boui

Per penkis savo nuostabios karjeros dešimtmečius Deividas Bovi dažnai keitė savo įvaizdį: glamūrinė roko žvaigždė, aistringas pop-žigolo, nepripažįstantis jokių rėmų atlikėjas ir sekso dievaitis. Ne veltui jis yra pramintas „roko chameleonu“. Neseniai atidarytoje parodoje Šiuolaikinio meno Muziejuje Čikagoje galima pamatyti daug artefaktų, sukauptų per įspūdingą atlikėjo karjerą.

12a

Jis ir fantastiškas dailininkas-iliustratorius, ir aistringas įvairių daiktų kolekcionierius, ir poetas, ir muzikantas. Beje, Deividas aršus savosios kūrybos redaktorius – viename iš parodos displėjų galima pamatyti, kaip dainos „Fame“ (sudainuotos kartu su Džonu Lenonu) rankraštyje pakeisti žodžiai „Fame, what you need is the limo“ į mažiau sarkastiškus „Fame, what you like is in the limo“.

14a
Spalio 9 dieną rytiniame Kriso Evanso šou, kurį transliavo BBC 2, buvo pristatyta nauja „Pink Floyd“ daina „Louder Than Words“. Tos pačios dienos vakarą Deividas Gilmoras ir Nikas Meisonas paskelbė video įrašą, padarytą Gilmoro plaukiančiojoje studijoje „Astorija“, kuriame pasakoja apie naują albumą ir tą svarų įnašą, kurį padarė Rikas Raitas šiam albumui. Kitą dieną abu „Pink Floyd“ nariai davė radijo stočiai BBC 6 interviu apie naują albumą „Endless River“. Po kurio laiko Rodžeris Votersas, buvęs „Pink Floyd“ įkūrėjas, griežtai atsiribojo nuo kalbų, kad jis dalyvavo šiame projekte – jis savo Facebook‘e parašė tokio turinio tekstą: „Brangūs bičiuliai! Paskutiniu metu mano žmona Lori periodiškai klausinėjama apie albumą, kurį aš tariamai išleisiu lapkritį. Mmmm, kas, atsiprašau? Aš nieko neišleidžiu lapkritį, o šie žmonės, berods, kažką supainiojo – tai Deividas Gilmoras ir Nikas Meisonas ruošiasi išleisti albumą. Ir „Pink Floyd“ dabar susideda būtent iš jų dviejų. Aš, savo ruožtu, neįeinu į „Pink Floyd“. Aš iš ten išėjau 1985-ais, 29 metai atgal. Ir aš neturėjau nieko bendro su paskutiniais dviem floydų albumais „Momentary Lapse of Reason“ ir „The Division Bell“, ir su „Endless River“ taip pat neturiu. Ir gana, nejaugi taip sunku įsiminti?“.


Spalio 4 dieną Anapilin išėjo grupės „Paul Revere & The Raides“ įkūrėjas Polas Reviras. Grupė buvo įkurta Amerikoje 1958 metais. Nuo 1966 iki 1971 metų pagal bendrą savo plokštelių pardavimą nusileido tik Bitlams ir Rolingams. Grojo nepretenzingą, kaip jankiai sako „raw“ rokenrolą, kurį vėliau grojo „proto-punk“ grupės. Penkiolika grupės albumų įėjo į Billboard 200, 24 singlai – į Billboard Hot 100, o didžiausią sėkmę turėjo jų daina „Indian Reservation (The Lament Of The Cherokee Reservation Indian)“, kuri 1971 metais pasiekė topų viršūnę.

181947

Kaip pranešė oficialus grupės saitas, klavišininkas ir nuolatinis grupės lyderis Paul Revere Dick mirė savo namuose Aidahe. Paskutinius metus jis kovojo su vežiu. Dėl savo spalvingos husariškos aprangos ir užkrečiančių konferansų, o taip pat pašėlusio rokabilinio draivo buvo pramintas „rokenrolo bepročiu“. Kartu su „Raiders“ Polas praleido daugiau kaip 50 metų ir įrašė vieną stipriausių antinarkotinių himnų „Kicks“.

628x471

Liepą savo Facebook‘e jis parašė:“ Nepaisant to, kad su sveikata problemos, niekas negali sustabdyti senio. Aš kaip tas zuikis iš baterijų reklamos – visą laiką lekiu su lagaminu, prikrautu aptempiančių kelnių, į gastrolių autobusą. Gydytojai draudžia, bet aš vis dar koncertuoju. Juk reikia kažkam nuo scenos tauškti kvailus pokštus. Ko gero, tie daktarai, kurie dabar mane gydo, savo karjeroje neturėjo blogesnio paciento už mane“. Nors gydytojai ir draudė koncertuoti, visi bilietai į „The Raiders“ šou 2015 metais buvo išparduoti. Bet, deja… Dabar Polas linksmina angelus… Arba trinasi tarp katilų su karšta smala ir linksmina vietinę publika. Kaip sakė žinovai, publika ten rinktinė.

 

 

Reklama
 
Parašykite komentarą

Publikavo spalio 19, 2014 Uncategorized

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: