RSS

Trumpai tariant

30 Rgs

 

The Endless River cover

The Endless River cover

Paskutinę astronominės vasaros dieną „Pink Floyd“ fanus užtvindė informacijos srautas, susijęs su nauju „PF“ albumu „The Endless River“, kuris pasirodys spalio 10.
Iš 18 albumo kompozicijų tik viena – „Louder Than Words“- turi žodžius, kuriuos parašė Deivido Gilmoro žmona Poli Semson. „The Endles River“ skirtas klavišininkui Rikui Raitui atminti. „Kai mes baigėm įrašinėti „The Division Bell“, mes turėjom daug įrašytos medžiagos, iš kurios tik devynios kompozicijos įėjo į albumą. Dabar, kai Rikas išėjo, neliko galimybės pakartoti visko su juo, todėl bus teisinga, kai ši nepanaudota medžiaga papildys mūsų repertuarą“,- sakė Deividas Gilmoras.
Projekto istorija prasidėjo nuo to, kai Gilmoras ir būgnininkas Nikas Meisonas, peržiūrinėdami archyvus, rado neįtrauktų į albumą „The Division Bell“ įrašų. „Mes perklausėm netoli 20 valandų muzikos, kurią tada įrašėm trise, ir išsirinkom kompozicijas, kurias galima buvo sudėti į plokštelę. Per šiuos metus mes įrašėm naują medžiagą, perrašėm senąją ir išnaudojom visas įmanomas technologijas, kad padovanotume klausytojams XXI amžiaus „Pink Floyd“ albumą. Riko Raito išėjimas – priežastis, dėl kurios ši muzika turi tapti mūsų repertuaru. Net tokiu, permąstytu ir perdirbtu variantu“,- pasidalino mintimis Gilmoras.
Projekto, kuris prasidėjo 2012 metais, pagrindinis prodiuseris buvo Filas Manzanera, kurį Gilmoras paprašė perklausyti daugybę jam-session įrašų ir atrinkti geriausias kompozicijas. Įrašant albumą dalyvavo:
David Gilmour – lead vocals, lead guitar
Nick Mason – drums, percussion
Richard Wright – keyboards, piano
Guy Pratt – bass guitar
Durga McBroom – backing vocals
Louise Clare Marshall – backing vocals
Sarah Brown – backing vocals

Leidinys Richest paskelbė dešimt turtingiausių boso gitaristų. Pirmosios dvi vietos atiteko muzikantams, kurie yra ne tik geri bosistai- Polas Makartnis ir Stingas yra muzikantai, turintys daugiau puikių savybių, nei grojimas bosine gitara. Seras Polas groja gitara, klavišiniais, Stingas puikiai įvaldes gitarą ir saksofoną, abu dainuoja ir kuria puikią muziką. Štai kaip atrodo visas Top-10:
1. Paul McCartney – 1.2 mlrd. $
2. Sting – 300 mln. $
3. Gene Simmons (Kiss) – 300 mln. $
4. Roger Waters (Pink Floyd) – 270 mln. $
5. Adam Clayton (U2) – 150 mln. $
6. Flea (Red Hot Chilly Peppers) – 115 mln. $
7. John Paul Jones (Led Zeppelin) – 80 mln. $
8. Geezer Butler (Black Sabbath) – 65 mln. $
9. Tony Kanal (No Doubt) – 45 mln. $
10. Krist Novoselic (Nirvana; Foo Fighters) – 40 mln. $

Į sąrašą nepatekę Cliff Williams (AC/DC) ir Robas Truchiljo (Metallica), reikia manyti, dirba už maistą…

 

Kate Bush

Kate Bush

Britanija vėl eina iš proto dėl Keit Buš: jos dievinimo banga pasiekė aukščiausią tašką prieš porą savaičių. Per septynias dienas 8 dainininkės albumai vėl atsirado Top – 40 sąraše. Tokiu rezultatu negali pasigirti nei viena atlikėja, o bendroje įskaitoje ją aplenkė tik Elvis Presley ir Bitlai. Kate Bush sumušė Madonos rekordą – jos trys albumai buvo patekę į čartus, Elvio Preslio – 12, o Bitlų – 11 albumų.

 

2014092218433511
Ringo Staras parduoda savo sodybą Rydinghurst‘e Surėjaus grafystėje. Ringo pirko šią sodybą 1990 metais už 2 milijonus svarų. Bendras valdų kiekis – 81 ha. Specialistai spėja, jog jos vertė pakils dešimt kartų daugiau už pradinę. Dizaineris Nikis Haslamas, kuris smarkiai pakeitė pastato vidaus dizainą, sakė, kad jam buvo duota visiška laisvė daryti sprendimus, dekoruojant interjerą.

„Ringo norėjo muzikinio kambario savo auksinių diskų kolekcijai ir keliems būgnų komplektams; ten yra dar vienas didelis muzikinis kambarys, daugiau panašus į koncertų arba šokių salę“,- papasakojo dizaineris. Be to, ten dar yra puiki virtuvė- Ringo ir Barbara mėgsta gaminti valgį, taip pat yra kino salė, dengtas baseinas, sporto salė ir malūnsparnių aikštelė. Ringo ir Barbara nusprendė parduoti sodybą, nes retai ten būna ir planuoja persikelti į Los Andželą.

2014090518304496
Liverpulyje pastatytas paminklas Bitlų dainos personažui Eleonorai Rigbi.

Kaip pranešė New Musical Express, paminklas padarytas iš senų banknotų, kurių vertė yra 1 mln. svarų. Kaip pasakojo skulptūros autorius Leonardas Braunas, paminklas simbolizuoja skirtumą tarp turtingų ir vargšų. Tūkstančiai 5, 10 ir 20 svarų perdirbtų banknotų skulptūrai perleido Anglijos Bankas. Kaip sakė Braunas, paminklas turi parodyti, kad pinigai nėra vienintelis būdas atrasti laimę ir kad mes visi „turim būti dėkingi už tai, ką mes turim. Kiekviename mieste yra savos Eleonoros Rigbi – vieniši žmonės, kurių visas turtas yra jų rankinėse“.

534268_470328009650229_1576788699_n
Po 46 metų dokumentinis filmas „Doors: Feast of Friends“, kurio su nekantrumu laukė Doors gerbėjai, pagaliau pasirodys šį rudenį. Filmas buvo sukurtas 1968-jų koncertinio turo metu, jį prodiusavo patys muzikantai. Filmas nebuvo pilnai baigtas ir buvo neigiamai vertinamas kino festivaliuose, kuriuose buvo demonstruojama (Morisonui dar būnant gyvam). Priežastis, dėl kurios filmas pusę amžiaus negalėjo rasti kelio pas žiūrovą, paprasta – teisiniai klausimai, susiję su Morisono palikimu.

The Doors

The Doors

„Tai tikra dokumentika“,- pasakoja Džimas Morisonas juostos treileryje. „Negaliu apie jį daug pasakoti, nes iš tiesų ne mes jį darom. Tai buvo mūsų saviraiška, tai poetinė-dokumentinė juosta“. Režisierius ir oficialus „The Doors“ fotografas Polas Ferara pradėjo filmuoti dar 1968 metais: tai buvo kelionių kadrai, užkulisiniai komentarai ir gyvi pasirodymai- viso buvo nufilmuota 23 valandos. Filmo kūrimą finansavo patys muzikantai, bet vėliau, kai Morisonas buvo areštuotas už nepadorų ir provokuojantį žiūrovus elgesį koncerto Majamyje metu, pinigėlių srautas nutrūko.

Miami'68

Miami’68

Filme pamatysim grupės koncertą „Roundhous“ salėje Londone, bei epiko „The End“ atlikimą Toronte 67-jų rugpjūtį. Remasteruotos juostos šaltiniu tapo juosta, kuri dešimtmečius sukosi butlegų rinkoje. Šis egzempliorius priklausė pačiam Morisonui ir manoma, kad jis buvo jį pasiėmęs į Paryžių 1971 metais. Kaip byloja legenda, Džimas paliko juostą popieriniam pakete draugo apartamentuose, likus kelioms dienoms iki savo mirties.


Harley – Davidson, kuriuo važinėjo Piteris Fonda filme „Easy Rider“, bus parduotas aukcione. Aukcionų namai „Profiles in History“ tikisi gauti už šį unikalų, Amerikos vėliavos spalvomis papuoštą „harlėjų“ nuo 1 iki 1,2 mln. dolerių. Čioperį parduoda verslininkas iš Kalifornijos Maiklas Aizenbergas, kuris kartu su Fonda ir filmo režisieriumi bei aktoriumi Denisu Hoperiu turėjo baikerių restoraną Los-Anžele. Tai vienas iš keturių modelių, pagamintų specialiai šiam filmui; trys kiti buvo pavogti dar prieš filmo premjerą Kanų festivalyje 1969 metais.

AC/DC

AC/DC

AC/DC išleidžia albumą „Rock Or Bust“ be savo ritm-gitaristo Malkolmo Jango. Diskas parduotuvėse turi pasirodyti gruodžio antrą dieną. Kompozicija „Play Ball“ pirmą kartą buvo pristatyta per Turner Sports kanalą praėjusį šeštadienį. Metų pradžioje liga laikinai išvedė iš rikiuotes grupės gitaristą ir visi tikėjosi, kad jis sugriš, bet dabar grupės spaudos atstovas oficialiai pareiškė, kad negali būti kalbos apie jo grįžimą, nes „ligos dinamika, deja, neleidžia to daryti“.

Reklama
 
Parašykite komentarą

Publikavo rugsėjo 30, 2014 Uncategorized

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: