RSS

Trumpai tariant

01 Rgp

Rudenį „Pink Floyd“ išleis naują albumą po 20 metų tylos. Šią žinią patvirtino oficialus grupės saitas.
„Pink Floyd“ gali patvirtinti, kad išleis naują albumą „The Endless River“ 2014-jų spalį. Albumą sudarys daugiausiai instrumentinis embientas, jo pagrindu taps 1993-94 metais įrašyta medžiaga, kuomet buvo kuriamas albumas „The Division Bell“. Albumą prodiusavo Deividas Gilmoras kartu su Filu Manzanera ir Martinu „Youth“ Gloveriu iš „The Orb“, garsą režisavo Endis Džeksonas. Darbas dar vyksta ir smulkmenas sužinosim vasaros pabaigoje“. Poly Semson, Deivido Gilmoro žmona ir „The Division Bell“ tekstų autorė, Twitter‘yje pranešė, kad grupė įrašinėja naują diską. Oficialūs Deivido Gilmoro atstovai patvirtino šią žinią žurnalui Rolling Stone. „Albumas vadinsis „The Endless River“. Jis bus sukurtas 94-jų sesijų pagrindu,- rašo Semson. – Tai Riko Raito „gulbės giesmė“ ir tai labai graži daina“.
Visai neseniai grupė atšventė albumo „The Division Bell“ 20-metį ir liepos pirmą dieną padovanojo fanams jo ekstravagantišką perleidimą. Beje, naujo disko pavadinimas- „The Endless River“- paimtas iš „High Hopes“, dainos, uždarančios garsųjį albumą. Dar vieną informacijos porciją „padavė“ Durga MakBrum-Hadson – vokalistė, kuri gastroliavo su „Pink Floyd“ 80-ais ir 90-ais. Savo Facebook‘e ji parašė: „Pradžioj tai turėjo būti „The Big Spliff“ projektas. Tai turėjo būti perleisti Meisono ir Raito įrašai, bet gruodį aš sudainavau keliuose šio projekto kūriniuose. Be to, mažiausiai viename iš garso takelių pagrindinė vokalinė partija priklauso Gilmorui, jis taipogi pritarė man tuose kūriniuose, kur dainavau aš“. Pabaigoje dainininkė pridūrė, kad niekas niekad negirdėjo šių dainų galutinių variantų.

16487353_l

„Crosby, Stills, Nash & Young“ išleido box-set‘ą.

Apie šį albumą paskutinius du metus netilo kalbos ir kurio reputacija tarp archyvinių koncertinių įrašų buvo lyginama su „Guns N‘ Roses“ albumu „Chinese Democracy“, (šio pasirodymas ant prekystalių užsitęsė 10 metų). Tikriems grupės fanams tai puiki dovana, kurios vertėjo palaukti. Į komplektą įeina 3CD diskai, bonus DVD ir Pure Audio Blu-Ray, kuriuose tokie hitai kaip „Ohio“ ir „Our House“, bei retenybės „Pushed It Over The End“, „Don‘t Be Denied“ ir „Revolution Blues“. Taip pat po kruopelytę surinkta video medžiaga iš koncerto Vemblio stadione ir Merilendo Capital Centre.

Crosby, Stills & Nash

Crosby, Stills & Nash

„Po „Bitlų“ mes tapom geriausia pasaulio grupe“,- pasakė Deividas Krosbi. Muzikantai kartu negastroliavo nuo 2006 metų, bet pernai jie susibėgo per Bridge School Benefit ir Gremas Nešas tiki, kad jie važiuos į turne dar bent vieną kartą. „Paprasčiausiai aš noriu supažindinti žmones su tą nuostabia muzika, kurią mes įrašinėjom. Juk narkotikai mūsų daugiau nebedomina,- Stivenas ir Deividas dabar visiškai švarūs, taip kad dabar mes gyvesni už gyvuosius. Tai turėtų būti fantastiškas įvykis. Ir jeigu egzistuoja idealus pasaulis – mūsų turas įvyks“.

 

CSNY box-set

CSNY box-set

„The Beatles in Mono“ – viniliniai Bitlų albumai bus išleisti šį rudenį.

Albumai bus parduodami pavieniui, o muzikos gurmanams bus išleistas ekskliuzyvinis, limituoto tiražo box-setas su ypatinga 108-ių puslapių knyga, iliustruota retom fotografijom (kainuos šis malonumas virš 600 litukų). Vinilai buvo įrašomi ne skaitmeniniu, o analoginiu būdu. Specialistai naudojo „master-tape“ juostas iš Abbey Road Studijos archyvo. Į „The Beatles in Mono“ įeina albumai, išleisti Anglijoje, ir amerikietiška „Magical Mistery Tour“ versija. Projektą koordinavo „Grammy“ laureatai Šonas Megis ir Stivas Berkovicas, prieš tai dirbę su projektu „The U.S. Albums“.

Beatles in Mono box-set

Beatles in Mono box-set

60-jų psichodelinio roko flagmanai „Jefferson Airplane“ vėl madoj.

Jefferson Airplane

Jefferson Airplane

Grupė, kuri formavo judėjimą „free your head“, per muziką, plokštelių apipavidalinimą, nestandartinius rūbus bandė keisti sąmonę, „sprogdinti smegenis“, kitais metais švęs 50-metį. Licencinė agentūra Epic Rights ruošia grandiozinę „merčindaizinginę“ kampaniją, kuri remsis „free your head“ koncepcija. Kaip sakė agentūros bosas Felas Furano: „ Kampanija iš dalies inspiruota legalizuotos marihuanos plitimo Amerikoje, ir jis tikisi, kad jaunoji „black-light-owning soul-searchers“ karta bus įkvėpta psichodelinio stiliaus sugrįžimo. Daugumai „baby-boom‘erių“ dabar jau virš 65-ių, o atsiranda jaunų žmonių, kurie domisi šios kultūros atgimimu ir nori būti jos dalimi. O viskas, kas vadinasi „vintažu“, gerai parduodama“.

Jefferson Airplane

Jefferson Airplane

Garį Gliterį teis už seksualinius ryšius su vaikais.

Gary Glitter

Gary Glitter

Garis Gliteris stos prieš teismą, apkaltintas aštuoniais seksualiniais nusikaltimais, padarytais prieš 12-14 metų mergaites. Gliteris buvo areštuotas dar 2012 metais, ryšium su keliais epizodais, kuriuose jis buvo įsipainiojęs dar 70-jų pabaigoje. Tada jis buvo paleistas už užstatą, procesas nusitęsė iki šių metų. Dabar Gliteris kaltinamas keliuose nepilnamečių tvirkinimo epizoduose, viename „ dėl vaistinio preparato arba kitos medžiagos, palengvinančio lytinį aktą, suleidimo“ ir dėl seksualinių ryšių su nepilnamečiais 77, 79 ir 80-siais metais. Vestminsterio teismas praeitą savaitę susirinko į pirmą posėdį. Kaip sakė Vyriausias Karališkasis prokuroras Beldžit Abei, dar penkių nukentėjusių ieškiniai nebus peržiūrimi „dėl nepakankamos įrodymų teisinės perspektyvos“. Tai ne pirmas sekso skandalas, kuriame dalyvauja Gliteris: 1999-aisiais jis buvo areštuotas už vaikiškos pornografijos laikymą, o 2006-ais buvo pasodintas į kalėjimą Vietname už dviejų jaunų merginų išprievartavimą.

Reklama
 
Parašykite komentarą

Publikavo rugpjūčio 1, 2014 Uncategorized

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: