RSS

Trumpai tariant

26 Sau

Polas Makartnis yra žvaigždė ir jo autografas, kaip teigia Paul Fraser Collectibles, turi didžiausią komercinę vertę žvaigždžių raritetų rinkoje. Norėdami gauti sero Polo autografą, kolekcininkai turės pakloti 3 tūkstančius dolcų,- metams bėgant jis taps vis brangesnis. Nuo 2000 – jų metų autografo kaina išaugo 20%. Polas pasidalino antrąją reitingo vieta su princu Viljamu, na, o pirmoje vietoje tarp gyvų įžymybių yra comandante Fidelis Kastro: jo autografas jums kainuotų 5,7 tūkstančių $. Tarp pas Dievulį išėjusių žvaigždžių pirmą vietą užėmė aktorius Džeimsas Dynas, kurio parašas kainuoja 25.000 dolcų, o visos „Bitlų“ ketveriukės autografai kainuoja 44 su puse tūkstančio žalių šlamančių.

P.S. Karaliaus Henriko „autografas“ kainuoja – £65000-275000. Beje, prieš …niolika metų Anglijoje buvo oficialiai paskelbta, kad tam, kuris galės pateikti Šekspyro (ne alytiškio-vilniškio) autografą, bus sumokėtas milijonas s.s. Milijonas dar neišmokėtas…   

king's sign                                                                  

Nelygu kur tas autografas padėtas – vinilinis „The Beales“ albumas „Sgt. Pepper‘s Lonely Hearts Club Band“ su parašais buvo parduotas RR Auction už fantastiškus 175,7 tūkstančio dolerių. Šiuos autografus gavo buvęs viešbučio Atlantic Hotel nešikas,- būtent šiame viešbutyje buvo apsistoję 1967-jų rugsėjo 12 dieną Bitlai. Kaip pasakojo buvęs plokštelės savininkas, viešbučio vadovybė įsakė aptarnaujančiam personalui netrukdyti Bitlams ir nekaulyti autografų. Tačiau nepaisydamas griežtų nurodymų, nešikas sugebėjo atsinešti į darbą plokštelę ir paimti autografus iš pradžių iš Polo, Džono ir Ringo, o vėliau ir iš Džordžo. Aukcione buvo pateiktas laiškas, patvirtinantis autografų autentiškumą. Kaip pareiškė ekspertas Frenkas Kajaco, šis vinilas su visų Bitlų autografais yra super retas.

201105111714573036

Gera žinia „Queen“ fanams: Brajanui Mėjui nepasitvirtino prostatos vėžio diagnozė! Kaip sakė pats pacientas:“ Aš tvarkoj! Ką tik mano gydytojas gavo audinio biopsijos tyrimų rezultatus, kurie parodė, kad vėžio ląstelių jose nerasta. Tai nuostabi žinia!“. Taip pat jis patvirtino, kad greitu laiku pasirodys niekur neskelbtas „pasakiškas trekas“ su Fredžiu Merkuriu. Šis trekas buvo įrašytas prieš 30 metų, toli iki Fredžio mirties. „Šiandien turėjau puikią dieną studijoje, o paskui tos geros žinios iš gydytojo! Vyksta kažkoks „Queen“ stebuklas… Įraše, nuo kurio mes nupūtėm dulkes, girdisi mūsų keturių balsai… Apie jį buvom pamiršę, bet jis skamba labai naujoviškai ir tiesiog reikalauja, kad mes jį kuo greičiau paskelbtume pasauliui. Man tiesiog sunku tvardytis – tai kaifas!”. Pernai “Queen” pasirašė kontraktą su “Universal Music” ir pažadėjo fanams greitu laiku išleisti anksčiau neskelbtą medžiagą bei filmą.

queen

Ringo Staras gavo garbingą režisieriaus Deivido Linčo apdovanojimą, kuris pavadintas “Peace &  Love”. “Visi myli Ringo ir ne tik už tai, kad jis Bitlas, ir ne tik už tai, kad jis vienas iš maloniausių būgnininkų, bet už tai, kad jis skleidžia taiką ir meilę”,- pasakė Linčas, įteikdamas apdovanojimą. Ringo savo ruožtu pasakė, kad visos liaupsės jo adresu yra “stulbinančios”.

vip's

Nuotraukoje: Barbara Bach (Ringo žmona), Ringo, David Lynch, Emily Stofle (Linčo žmona), Joe Walsh („Eagles“ gitaristas).  

Be to, kartu su svečiais jis sudainavo Linčui “gimtadieninę” dainą – “Mėlynojo aksomo” režisieriui “sukakojo” 68 metai. Ringo taip pat sudainavo savo garsų hitą “Photograph” bei “Boys”, dėl antrojo juokaudamas pasakė, jog reikėtų sugroti būgnais ir parodyti, kad jis dar išlaiko rankose lazdeles.  Ceremonija pasibaigė daina “With A Little Help From My Friends”, kurią kartu su Ringo atliko Džimas Keris, Edgaras Vinteris ir kiti vakarėlio svečiai.

jim

Vakarėlis neapsiėjo be juokingo incidento: Džimas Keris atėjo į vakarėlį su marškinėliais, papuoštais Bitlų “abrozėliais”, tačiau vietoj Polo ir Džordžo  puikavosi Džimo Kerio ir jo kolegos iš filmo “Bukas ir dar bukesnis” Džefo Denielso veideliai. “Supykęs” Ringo bandė uždengti paveiksliuką nuo reporterių.

ringo jim barbara

Vankuverio gyventoja, 29-erių metų Dženifer Kormak savo nugarą papuošė įspūdinga tatuiruote “The Beatles” garbei. Kaip praneša “Daily Mail”, visas darbas buvo padarytas per 50 valandų. Ką tuo metu jautė moteris, leidinys nepraneša. Koliažą sudaro įvairūs piešiniai Bitlų dainų tematika: geltonas povandeninis laivas, rožinis vėplys, dangus deimantuose, žemuogių pievelė ir, aišku, pačių Bitlų gitaros.

colage

“Juodai-balti instrumentai simbolizuoja jų ankstyvajį periodą, o viskas, kas aplink – vaizdingi “psichodeliniai metai”,- komentavo savo sumanymą Kormak.

collector

Dabar Dženifer viliasi, kad jai pavyks įkalbėti Polą Makartnį pasirašyti ant jos nugaros – tam tikslui ji sukūrė paskyrą Facebook’e, kurioje kviečia žmones Makartnio koncertų metu iškelti plakatus su užrašu: “Polai, pasirašyk Džen tatuiruotę!”.

beatle dogs

Polas Makartnis su šeimyna lankėsi krepšinio varžybose, skelbia “Daily Mail”. Mačas, kuriame susitiko “Brooklyn Nets” ir “Atlanta Hawks”, vyko Londono O2 arenoje pagal NBC Global Games projektą.

paul&family

Seras Polas atėjo į mačą su žmona Nense, dukra Stela Makartni, jos sūnumi bei jos vyru. Kadangi Nense daug laiko praleidžia Niujorke ir yra “New York Metropolitan Transportation Authority” valdybos narė, visa draugija sirgo už Niujorko ekipą, kuri ir laimėjo rungtynes.

paul comment

standing ovation

New Music Releases – February 2014

February 4

Michael Bloomfield: „From His Head to His Heart to His Hands“ (box set)
“Steve Miller Band“: „Live at the Carousel Ballroom…“
Paul Rodgers: „The Royal Sessions“ (soul covers album)
Ringo Starr: „Octopus’s Garden“ (children’s book)

February 11

„Rainbow“: „The Rainbow Singles Box“

February 18

„Allman Brothers Band“: „Boston Commons 8-17-71“
“Allman Brothers Band“: „One Way Out: The Inside History..“ (Book)
Benmont Tench: „You Should Be So Lucky“ (from Tom Petty & the Heartbreakers)

February 25

„Heart“: „Fanatic Live From Caesars Colosseum“ (DVD, Blu-ray, CD)
Johnny Winter: „True to the Blues: The Johnny Winter Story“ (box set)
Various Artists: „Muscle Shoals“ (documentary featuring Mick Jagger, Keith Richards and more)

Reklama
 
Parašykite komentarą

Publikavo sausio 26, 2014 Uncategorized

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: