RSS

Trumpai tariant…

21 Lie

Londono „Beatles Coffee Shop“ kviečia lankytojus

beatles coffee shopŠi maloni kiekvieno bitlomano širdžiai įstaigėlė yra netoli „Abbey Road“ įrašų studijos. Važiuojant metro reikia išlipti St. John‘s Wood sustojime.

mapČia galima įsigyti įvairių bitlomanams mielų suvenyrų – rūbų, žaislų ir kitų niekučių. Be abejo, jums pasiūlys ir karštų bei šaltų gėrimų bei užkandžių. Šios jaukios įstaigėlės savininkai Ričardas ir Airin Porter papasakos apie Bitlus viską, kas jus domins, juolab, kad Ričardas 20 metų dirbo gidu, rengdamas ekskursijas po „bitlišką“ Londoną. 2000 metais buvo išleista jo knyga „Guide to The Beatles London“, kurią taip pat galima čia įsigyti. Svečiai, išleidę daugiau kaip 20 svarų, gaus pageidaujamą gėrimą nemokamai. Tam reikia turėti specialų flajerį, kurį galima nusiskanuoti ir iš šio puslapio. „Beatles Coffee Shop“ dirba pirmadieniais- penktadieniais nuo 7 ryto iki pusės aštuonių vakaro, šeštadieniais nuo 8 iki 19.30, o sekmadieniais nuo 9 iki 19.30. Benai, varom į Londoną!

flyer

 

 

 

Los-Andželo „Morrison Hotel Gallery“ pristatyta nauja Patty Boyd fotografijų paroda.

Nežinantiems – Patty Boyd buvo Džordžo Harisono, paskui Eriko Kleptono žmona. Ekspozicija pavadinta „Patty Boyd: Newly Discovered“ ir pristato unikalias, plačiajai publikai dar nerodytas fotografijas, tame tarpe su Džordžu Harisonu, Eriku Kleptonu ir Bitlais. Ankstesnę parodą, pavadinta „Through the Eye of a Muse“, turėjo laimės pamatyti Dublino, Sidnėjaus, Toronto ir Maskvos gyventojai.

patty boyd

„Aš buvau nustebinta ir laiminga, kai savo archyve suradau naujas nuotraukas kolekcijai“,- papasakojo Patti apie naują ekspoziciją. „Boyd buvo pačiame meilės ir muzikos uragano sukūryje ir ji visą tai įamžino nuotraukose“,- sakė galerijos bendrasavininkas Timotis Vaitas.

patty&george

Pasak jo, Patti sugebėjo kilsterėti paslapties šydą į tą pasaulį, kurio negalėjo pamatyti joks kitas fotografas. Be to, Boyd, buvusi manekenė, kartodavo, jog jai smagiau laikyti kamerą, negu žiūrėti į ją. „Aš fotografuoju viską – gėles, vaikus, žmones. Paprasčiausiai man patinka fotografuoti. Man patinka įamžinti viską, ką matau“. Ji pažymėjo, jog fotografuodavo visus, kuriuos sutikdavo, visus, kurie ateidavo į jos gyvenimą. Ji net neįsivaizdavo, kad jos fotografijas pamatys daugybė žmonių. „Man labai patikdavo fotografuoti. Tai tapo aistra“.

eric clapton

„Metallica“ būgnininkas Larsas Ulrichas, aistringas „Deep Purple“ fanas, užsidegęs noru savo mylimai grupei padėti tapti „Rock and Roll Hall of Fame“ nariais.

lars ulrich

Atsakydamas į klausimą, kodėl jo mylima grupė, „Smoke on the Water“ kūrėjai, dar nėra joje, jis atsakė: „Jūs turit suprasti, kad daug žmonių užsiima atranka, o ir „Deep Purple“ niekad nemėgo kritikai, ypatingai Amerikoje, todėl jų įtaka labiau jautėsi Europoje. Bet tai tik laiko klausimas,- geriau anksčiau, negu vėliau. Mes jau praradom vieną grupės narį. Tas faktas, kad „Led Zeppelin“ ir „Black Sabbath“ jau ten, o DP dar ne, yra rimta šios organizacijos klaida. Bet mes juos įvesim. Aš prie to dirbu“. Šiais metais „Deep Purple“ buvo tarp kandidatų, bet juos aplenkė Rendis Niumanas ir disko-karalienė Donna Summer.

Kaip rašo muzikinis žurnalas „Rolling Stone“, du likę gyvi „The Doors“ muzikantai – būgnininkas Džonas Densmoras ir gitaristas Robis Krigeris – pareiškė norą susiburti drauge.

krieger-densmore

Neseniai palikusio šį pasaulį grupės klavišininko Rėjaus Manzareko atminimo koncertą, kaip sakė Krigeris, muzikantai sugros iki metų pabaigos. „Surengsim prabangias išlydėtuves. Nežinau, ar tai bus kažko pradžia ar pabaiga“,- pasakė gitaristas. Jis taip pat prisipažino, kad prasidėjęs daugiau kaip prieš dešimt metų bylinėjimasis tarp Densmoro ir likusių dviejų „The Doors“ narių buvo „labai kvailas sumanymas“. „Jeigu tave traukia į teismą, tai tu „užvažiuoji“ su dvigubai didesniu ieškiniu, tikėdamasis, kad priešininkas atsisakys savojo. Tai iš tiesų buvo kvaila. Mes turėjom blogiausius pasauly advokatus“,- pasakė Krigeris. Dar jis pasiūlė muzikantams palaukti, kol nurims ažiotažas po naujos Densmoro knygos „The Doors Unhinged“ pasirodymo,  kurioje buvęs būgninikas atskleidžia konflikto esmę. Kaip sakė Krigeris, jis spėjo perskaityti tik pusę knygos. Po Džimo Morisono mirties likę grupes muzikantai nutarė tęsti karjerą, įrašydami du albumus „Other Voices“ ir „Full Circle“, kuriuose vokalo partijas atliko Manzarekas ir Krigeris. 1978-ais metais buvo išleistas albumas „An American Prayer“, kur Morisono skaitomoms eilėms, įrašytoms anksčiau, buvo sukurta originali „The Doors“ muzika.

 An American Prayer Kelis kartus grupė surengė koncertus įvairioms iškilmingoms progoms, pvz., pažymint grupės įvedimą į Rokenrolo Šlovės Salę,- tada vokalisto vietą užėmė Edis Vedeis iš „Pearl Jam“. Konfliktas tarp muzikantų prasidėjo 2000-aisiais, kai Manzarekas ir Krigeris pradėjo gastroliuoti, neatsiklausę Densmoro. Kad išvengtų teisminio ieškinio, jie pasivadino „The Doors of the 21st Century“. Be to, Densmorui nepatiko, kad „The Doors“ muzika buvo naudojama reklaminiuose klipuose. Todėl Densmoras padavė juos į teismą, bet sulaukė ir atsakomojo ieškinio. Ar verta buvo laukti dar vienos mirties, kad susitaikytų buvę kolegos?

Garsus visoje visatoje garsios visoje visatoje grupės frontmenas Mikas Džageris, ruošiasi pasiūlyti ranką ir širdį!  

Mick+Jagger+L+WrenScott

Rokerio, kuris kitą savaite švęs savo 70-jį tortadienį, išrinktąja tapo žinoma mados pasaulyje stilistė ir dizainerė L‘Wren Scott. Mikas sugalvojo „ženytis“… Šautuvas dar nesurūdijo, parakas nesudrėko, kulipkos paruoštos šaut! Pasklido kalbos, kad tai ne pirmas Džagerio  bandymas „apžieduoti“ išrinktąją. Mikas ir Scott kartu gyvena jau dešimt metų ir per tą laiką jis nekartą siūlė jai tekėti už jo, bet ji visad atsisakydavo. Džagerio kolegos net praminė ją „Tai kada gi?“. Bet dabar musėt pati L“Wren „prisirpo“. Jeigu viskas klostysis pagal Miką, tai bus trečioji rokerio santuoka. Vien vaikų su  keturiom moterim priperėta net septyni! Priešpaskutinė jo moteris – brazilų modelis Lučiana Gimenez, su kurią Mikas turėjo trumpą, bet aistringą meilės aferą po kurios atsirado sūnus Lukas.

mick+

Gi Miko išrinktąjai tai pirma santuoka – jai yra 46-ri. Pats Džageris savo norą tuoktis aiškina tuo, kad jis labai vertina šeimyninius santykius.

Džono Lenono Ferrari parduotas aukcione

Pirmas Džono Lenono automobilis Ferrari buvo parduotas aukcione Bonhams už 359 tūkstančius svarų. Ekspertai prognozavo, kad 1965 metų modelis Ferrari 330GT 2+2 Coupe bus parduotas maždaug už 180-220 tūkstančių. “Daily Telegraph” primena, kad tai buvo pirmas Džono įsigytas automobilis. Kai 65-jų vasarį Lenonas išlaikė vairavimo egzaminą, jo namus atakavo tuntai autodilerių. Tuomet Džonas išsirinko Ferrari. Su šia mašina jis nuvažiavo 20.000 mylių ir 1967 metais nutarė ją parduoti.

lennon's ferrari

Aukcionas vyko Čičesteryje, šiųmetinio Goodwood Festival of Speed metu. Automobilis buvo išstatytas su visais dokumentais, patvirtinančiais jo autentiškumą ir jo istoriją, tarp kurių buvo ir Lenono susirašinėjimai su firmos atstovais. Leidinys pažymi, kad susidomėjimas buvo didžiulis: pirkėjų buvo iš Amerikos, Australijos ir Kinijos.

“Pink Floyd:Behind The Wall”  

new_pf_book   Rudenį, tiksliau spalio 2 dieną, dienos šviesą išvys nauja knyga apie legendinę grupę – „Pink Floyd: Behind The Wall“. Knyga pristatoma kaip „pirma iliustruota grupės istorija, pradedant 1965 metais ir iki šių dienų“. Leidėjas pareiškė:“ Knyga papasakos visą Pink Floyd istoriją, analizuos jų įrašus, taip pat knygoje bus pristatyta pilna grupės diskografija. Skaitytojai sužinos grupės įkūrimo ir albumų įrašų istoriją, gastrolių ir koncertų aprašymą, taip pat visų sunkių teisminių, kaip viešų, taip ir paslėptų nuo visuomenės dėmesio, ginčų paslaptys. Knygoje yra daugiau kaip 250 iliustracijų, tarp kurių – koncertinės ir užkulisinės fotografijos, reta atributika ir koncertiniai posteriai, marškinėliai, vokai, leidimai į užkulisius bei bilietų šaknelės“. Visas šitas malonumas kainuos apie 40 svarų, bet portalas Amazon siūlo alternativią kainą – 19.40 svarų.

early pink floyd

Atidarom pinigines?

Praha kviečia „Pink Floyd“ fanus

scarfe_in_prague Liepos 24-ą dieną Prahoje atidaroma dailininko-karikatūristo Džeraldo Skarfo, žinomo „Pink Floyd“ gerbėjams iš jo darbų albumui „The Wall“, paroda. Ekspozicija bus rodoma „Kampa Museum“ galerijoje iki spalio 13 dienos. Paroda turėjo būti atidaryta birželio mėnesį, bet, kaip žinia, tuo metų Europa kentėjo nuo potvynių. Atslūgus vandeniui, štai jums prašom, puiki paroda. Tautiečiai, tame tarpe ir aš su pačia, smarkiai pamėgom tiek Prahą, tiek Čekiją, tiek čekus už gerą alų, knedličkus ir zmrzlinkas. Jūs suprantat apie ką aš čia… Ekspozicija išties puiki: bus pristatyta daugiau kaip šimtas dailininko darbų, kuriuose puikūs piešiniai su „The Wall“ tematika, žinomų politikų, UK karališkosios šeimos, kino ir muzikos grandų, tokių kaip Vudis Alenas, Madona, Mikas Džageris ir kt. karikatūros.

Benai, o gal į Prahą?…

 

Reklama
 
Parašykite komentarą

Publikavo liepos 21, 2013 Uncategorized

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: