RSS

Trumpai tariant…

22 Vas

Indijos Kalkutos  policija pasinaudojo „Bitlų“ populiarumu: klasika tapusio grupės albumo viršelį panaudojo propagandiniais-mokomaisiais tikslais.  Šio miesto policija inicijavo kampaniją saugumui gatvėse palaikyti, o jos dalis bus plakatai, kuriuose pavaizduota, kaip „Bitlai“ tvarkingai pereina gatvę prie Abbey Road įrašų studijos  .

traffik_kalkutta

Miesto valdžios manymu, tokia agitacija stimuliuos gyventojus laikytis eismo saugumo taisyklių ir primins apie būtinybę pereiti gatvę tik tam skirtoje vietoje. Užrašas plakate skelbia:“ Jeigu gali jie, kodėl negali tu?“.

„ Mums reikėjo sugalvoti įdomią ir pritraukiančią dėmesį idėją, ir mes nusprendėm panaudoti šiam tikslui pasaulinį „The Beatles“ populiarumą. Tegul tarnauja kilniam tikslui. Mes norėjom parodyti piliečiams, kad net Džonas, Polas, Džordžas ir Ringo perėjo gatve „zebru“, tai kodėl negali ir kiti?“- sako policijos atstovas Supratimas (koks tinkamas vardas!) Sankaras. „Apie kampanijos rezultatus mes galėsim pranešti ne anksčiau kaip po kelių mėnesių“,- pridūrė policininkas.

Tačiau Kalkutos inteligentija nusiteikusi pesimistiškai ir netiki, kad ši kampanija bus efektinga. „ Jos idėją supras kokie 2% labiausiai išsilavinusių žmonių. Užuot švaisčius pinigus šiems bigbordams, derėtų kelti vairuotojų ir pėsčiųjų kvalifikacinį lygį, daryti aiškius žymėjimus keliuose bei įrengti patogias kelių perėjas,“- mano Kalkutos gyventojas Sanjivas Kapuras.

Tuo tarpu mūsų šalies „nemylimi“ kaimynai tokius propagandinius triukus naudoja seniai.

rusija

Įgyvendinant šią puikią idėją pas mus, reikėtų kabinti šiuos plakatus prieš perėjas, kaip įspėjamuosius ženklus „kelių ereliams“, nes lietuviai pėstieji labiau civilizuoti.

Beatles-Helpking crimson

Reklama
 
Parašykite komentarą

Publikavo vasario 22, 2013 Uncategorized

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: