RSS

Trumpai tariant…

06 Sau

Žurnalas „100% Rock Magazine“ išspausdino interviu su „Deep Purple“ vokalistu Ian Gillan‘u.

Ian-Gillan-Live-2012

Apie a.a. Džoną Lordą: “Džonas buvo puikus žmogus. Grupėje jo nebuvo jau dešimt metų, bet mes palaikydavom ryšį. Mes visi bandėm lygiuotis į jį. Apie jo mirtį sužinojome, kai įrašinėjom naują albumą Nešvilyje ir, nors tai buvo prognozuojama, vis tiek nei vienas iš mūsų nebuvo pasiruošęs priimti šią žinią. Jo siela gyvena mūsų naujose dainose. Pamenu, parašiau tokią eilutę: “Souls having touching are forever entwined“. Tai apie jį.

Apie naują „Deep Purple“ albumą: “Mes jau baigėm įrašinėti ir albumas dabar suvedamas. Medžiaga visiškai nauja. Man atrodo, kad visą medžiagą mes parašėm studijoj, Nešvilyje. Beje, mes ten važiavome ne  kantri muzikos albumą įrašyti – paprasčiausiai mūsų prodiuseris Bobas Ezrinas ten gyvena. Albume daug įvairių dainų. Man asmeniškai būtu sunku jį dabar vienareikšmiškai apibūdinti. Diskas pasirodys balandį ir viliuosi, kad jis ras savo gerbėjus. Aš pats su nekantrumu laukiu, kada galėsiu jo pasiklausyti“.

        Polas Makartnis sugrojo labdaringame koncerte kartu su buvusiais „Nirvana“ muzikantais Deivu Grolu ir Krisu Novoselicu. Koncertas buvo skirtas  nukentėjusiems nuo uragano „Sendi“ paremti, jame dalyvavo daug roko muzikos žvaigždžių: „The Rolling Stones“, „The Who“, Roger Waters, Bruce Springsteen, Billy Joel, Eddie Vedder ir kiti. Naujoji „Nirvana“ atliko „Bitlų“ dainas ir vieną naują dainą „Cut Me Some Slack“.

paul+nirvana

        Polas atsakė Joko Ono.  Santykiai tarp buvusio „The Beatles“ nario ir jo žuvusio draugo Džono Lenono žmonos niekad nebuvo itin malonūs. Ir pasirodo, kad metams bėgant, jie netampa geresni. Į žiniasklaidą „nutekėjo“ paskutiniai ne itin švelnūs abiejų pasisakymai. Iš pradžių Lenono našlė leido sau suabejoti Polo nuopelnais legendinėje grupėje ir sumenkino jo profesinius sugebėjimus. Viename vakarėlyje, skirtame Džonui Lenonui paminėti, ji pasakė: “Makartnis nelabai geras poetas ir kompozitorius ir jo įnašas į „Bitlų“ muziką nepakankamas“. Be to, ji pasakė, kad Polas buvo žymiai populiaresnis, nei jos vyras tik dėl to, kad ne visi klausytojai galėjo tinkamai įvertinti „sudėtingesnius Džono kūrinius“.

Makartnis, kuris niekad nekomentuodavo nuolatinės Joko Ono kritikos, šį kartą nesusilaikė: „Aš gerbiu ją kaip savo kolegos ir draugo žmoną, bet laikas suprasti: ji ne pats protingiausias žmogus pasaulyje“. Polas per spaudą kreipėsi į ją su prašymu nutraukti viešus išpuolius.

Beje, Joko nusišnekėjimai atsiliepia ir Džono Lenono atminimui: iš jos postringavimų galima suprasti, kad Lenonas labai pavydėjo Polui.

Roko muzikos legendos „The Beatles“ ir „The Rolling Stones“ puikuosis ant 10 svarų banknotu.

2012122415344113

Prieš Kalėdas Anglijos bankas paskelbė pretendentų sąrašą, kurie galėtų papuošti naujų banknotų seriją. Tarp 150 pretendentų – žymūs britų politiniai veikėjai, rašytojai, mokslininkai ir muzikantai, žinomi visame pasaulyje:  Viljamas Šekspyras, Vinstonas Čerčilis, ledi Diana, Devidas Bekhemas ir (tai ne pokštas!) Robis Viljamsas. Balsavimo nugalėtojai bus paskelbti šiemet.

Roko muzika 2012 metais pripažinta populiariausiu muzikos žanru Amerikoje. Pagal albumų pardavimą, anot Nielsen SoundScan ir kurio pagrindu sudaromi Billboard čartai, roko muzikos albumų buvo parduota 102,5 milijonai, kas 2% procentais daugiau nei 2011metais. Pirmos penkios vietos atrodo taip: 1. Rokas, 2. Alternatyvusis rokas, 3. Ritm/Bliuz, 4. Kantri, 5. Metalas

„Led Zeppelin“ gitaristas  Džimis Peidžas paskelbė pranešimą, apibendrindamas praėjusius metus: „Sveiki! Štai beveik ir baigėsi 2012 metai…ir tai buvo puikūs metai! Pagaliau aš sugebėjau paruošti ir išleisti tą įsimintiną reunion-koncertą Londone, prabėgus net penkeriems metams. Taip pat man teko garbė iš Jungtinių Valstijų prezidento rankų gauti aukščiausią apdovanojimą. Prieš metus aš net pagalvoti negalėjau, jog viskas būtent taip susiklostys. Todėl pirmyn į 2013!“

US-POLITICS-OBAMA

           

Amerikoje paskelbtas pats populiariausias 2012 metų vinilas. Džeko Vaito albumas „Blunderbuss“ tapo geriausiai parduodamu vinilu 2012 metais. Buvo parduota 34 tūkstančiai šios debiutinės atlikėjo plokštelės egzempliorių, skelbia Billboard, remdamasis Nielsen SoundScan atliktais tyrimais. Antroje vietoje puikuojasi (ir kas man yra labai malonu!) „Bitlų“ vinilas „Abbey Road“, kurio parduota 30.000 kopijų ir kuris 2010-2011 metais buvo tvirtai užėmęs pirmą poziciją! Šis albumas pirmą kartą parduotuvių lentynose pasirodė prieš 44 metus – 1969-jų lapkričio mėnesį. Tad pakėlę taures sušukim senajam, puikiajam rokui tris trumpus ir vieną ilgą „Valio!“.

Abbey

 Šį mėnesį gimtadienį švenčia:

John Paul Jones  03.01.1946   “Led Zeppelin

John_Paul_Jones

 

Malcolm Young  06.01.1953  „AC/DC“

MalcolmYoung

Elvis Presley  08.01.1935-16.08.1977

elvis

 

 

 

 

 


david bowie

David Bowie  08.01.1947


 

 

 

Jimmy Page

Jimmy Page  09.01.1944   „Led Zeppelin“


 

 

 

janis

Janis Joplin  19.01.1943-04.10.1970

 

 

 

David Byron  29.01.1947-28.02.1985   „Uriah Heep“

david byron

 

phil collins

Phil Collins  30.01.1951  „Genesis“

 

Reklama
 
Parašykite komentarą

Publikavo sausio 6, 2013 Uncategorized

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: